unnamed

LinguasPro jest uznaną firmą świadczącą usługi językowe w Meksyku i Ameryce.

Dążymy do zaspokojenia potrzeb wszystkich naszych klientów, świadcząc usługi o wysokich standardach jakości, poufności, profesjonalizmu, punktualności i dostosowane do budżetu, którego Państwo oczekujecie.

O NAS

Firma LinguasPro została założona w Cuernavaca, w Meksyku, w 2010 roku.

Oferujemy usługi tłumaczeniowe w ponad 50 językach. Obecnie posiadamy ponad 100 certyfikowanych profesjonalnych tłumaczy, ekspertów i specjalistów pracujących w zespole,aby zapewnić najlepsze usługi językowe dla wszystkich branż.

Naszym celem jest odejście od tradycyjnego modelu biur tłumaczeń i zaoferowanie naszym klientom bardziej dynamicznej, rzetelnej, profesjonalnej i osobistej obsługi.

USŁUGI

Nasi biegli tłumacze (tłumacze przysięgli) posiadają certyfikaty uznawane przez sądy w Meksyku i na świecie, które są wymagane dla ważności tłumaczenia.

Nasz zespół profesjonalnych tłumaczy zapewnia tłumaczenia prostych tematów (m.in. stron internetowych, portali społecznościowych, aplikacji o pracę, CV, artykułów i e-maili, itp.).

Nasz zespół profesjonalistów oferuje najlepsze usługi tłumaczeniowe w ponad 15 językach dla Państwa spotkań, konferencji czy prezentacji.

  • Tłumaczenie ustne symultaniczne
  • Tłumaczenie ustne konsekutywne
  • Tłumaczenie ustne negocjacji

Nasz zespół wykonuje napisy w sposób precyzyjny, zrozumiały i profesjonalny dla każdej wymaganej treści (filmy, prezentacje, widea, reklamy, itp.).

Oferujemy usługi transkrypcji audio lub wideo tworzonych przez rodzimych użytkowników różnych języków.

Dysponujemy grupą ekspertów w dziedzinie technologii portali społecznościowych i zarządzania, którzy poprzez opracowywanie i realizowanie specjalistycznych strategii marketingowych pozycjonują Państwa firmę na rynku globalnym.

PRZEMYSŁ

Ważne jest, aby oferować specjalistyczne tłumaczenia prawne, tak aby Państwa dokumenty były godne stawienia się przed sądem, instytucją rządową lub organizacją międzynarodową, niezależnie od tego, w jakim języku są Państwu potrzebne. Nasi eksperci i wyspecjalizowani tłumacze mogą Państwu pomóc.

Pomożemy Państwu wyjść naprzeciw potrzebom Państwa firmy w sektorze turystycznym i dotrzemy do klientów na całym świecie dzięki tłumaczeniom dla hoteli, restauracji, biur podróży, przewodników turystycznych itp.

Mamy duże doświadczenie w tłumaczeniu marketingowym i biznesowym (np. broszury, reklamy, slogany, logo, prezentacje, plany marketingowe itp.)

Posiadamy profesjonalistów z branży, którzy biegle posługują się żargonem i zapewniają dokładne tłumaczenia, aby zapewnić Państwu dokładnie takie samo doświadczenie w grze jak w wersji oryginalnej.

Wiemy, że czas i opanowanie terminologii to kluczowe czynniki, dlatego też posiadamy specjalistów w tej dziedzinie, którzy pracują szybko i z jakością we wszystkich obszarach branży energetycznej.

Nasze doświadczenie w branży Life Sciences wspiera nas. Specjalizujemy się m.in. w takich dziedzinach, jak: odżywianie, zdrowie, medycyna, biologia, biochemia, środowisko i energia odnawialna.

DLACZEGO WYBRAĆ NAS?

  • Zespół profesjonalnych, doświadczonych i rzetelnych tłumaczy, ekspertów i tłumaczy przysięgłych.
  • Tłumaczenia w ponad 50 językach.
  • Tłumaczenie ustne w ponad 15 językach.
  • Oferujemy wysokiej jakości, szybkie i niedrogie usługi w celu zaspokojenia potrzeb naszych klientów.
  • Jeśli mają Państwo pilne zamówienie, możemy je zrealizować w mniej niż 24 godziny.

KONTAKT